3D MODELLEME

3D MODELLEME PAKETLERİMİZ

XCodeCompany olarak 3D modelleme konusunda mimari modelleme, peyzaj mimarlık, dış cephe giydirme ve 3D model animasyon gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Apartman, site projeleri veya ürün modellemeleriyle ilgili olarak aşağıda yer alan hizmet paketlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunların yanı sıra ekstra bir hizmet almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

3D Modelleme Paketlerimiz Arasından

DİLEDİĞİNİZİ SEÇİN

Starter

500 TL İndirim 750 TL SİPARİŞ VER
Çok Satan

Business

1250 TL İndirim 1500 TL SİPARİŞ VER

Premium

2000 TL İndirim 2500 TL SİPARİŞ VER
3D Mimari Modelleme
3D Mimari Animasyon
2D Özel Efekt
3D Özel Efekt
Film Formatına Çevrim
DVD/CD Çoğaltma (100 Ad.)

Neden 3D MODELLEME ?

Projelerinizi
Gerçeğe Yansıtın
Kalitenizi
Arttırın
Dikkat
Çekin
Markanızın Bilinirliğini
Arttırın
Teknolojiye Ayak
Uydurun

MÜŞTERİ YORUMLARI

3D MODELLEME HAKKINDA

3D MİMARİ MODELLEME NEDİR ?

Üç boyutlu mimari çizimler, yapılması planlanan inşaatın ya da inşaat Projesinin tanıtımı ve satışı hızlandırılması hususunda hayati önem taşıyan olgulardır. Projenizde ki tüm detayların, ince bir işçilikle bilgisayar ortamında üç boyutlu modellemesinin yapıldığı bu işlemde, projenizin müşterilerinize en iyi şekilde sunabilecek ve satışları arttırabileceksiniz.

3D MİMARİ MODELLEME'NİN AVANTAJLARI NEDİR ?

Geleneksel yazılımlar ile hazırlanan ve tamamıyla teknik detayların ön planda olduğu 2D çizimler, her tarafından kolayca anlaşılması mümkün olmayan ve yer yer anlaşılabilmesi için teknik bilgiye ihtiyaç duyulacak durumlar ortaya koyuyordu. Ancak 3D Modelleme yönteminin yaygınlaşması ile birlikte projelerin sunumu büyük ölçüde kolaylaşmış ve bu durum en çok mimarlık büroları ile inşaat firmalarına büyük avantaj ve pratiklik sağlamıştır.

×

Sipariş vermek istediğiniz hizmet ve paket içeriğini seçerek formu doldurun, biz size dönelim !