XCODECOMPANY - SEO Web Tasarım Grafik Tasarım Sosyal Medya E Ticaret Hizmetleri

BLOG

Apple’dan kalp ritim bozukluğunu tanımlayabilen uygulama

Değişen müşteri taleplerini karşılamak ve yenilikleri daha hızlı pazara sunmak için bugün şirketler daha fazla baskı altındalar. Sağlık sektörünün dijital transformasyonu ise mobilden, yapay zekaya, giyilebilir teknolojiden IoT’e kadar hiç olmadığı kadar hasta ekseninde dönüyor.

Devamını Oku 17 Aralık 2017

Kaşlarınızla oynayabileceğiniz iPhone X oyunu: Rainbrow

2017 yılının en popüler akıllı telefon modellerinden olan iPhone X için geliştirilen Rainbrow, kaşlarınız yardımıyla oynanan ilginç bir mobil oyun. Apple’ın ARKit ve iPhone X modelinin sahip olduğu TrueDepth kamera teknolojilerini kullanan Rainbrow, sıra dışı bir oynanışa sahip.

Devamını Oku 13 Aralık 2017

iOS 11 işletim sistemi iPhone’un hesap makinesini bozdu

Geçtiğimiz Haziran ayının başında tanıtılan ve 19 Eylül tarihinde kullanıma sunulan iOS 11 işletim sistemi, ilginç hatalarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. iPhone’larda bulunan hesap makinesinde hatalara yol açan iOS 11, basit toplama işlemlerinin hatalı yapılmasına neden oluyor.

Devamını Oku 7 Aralık 2017

Trello artık masaüstünüzde

Geçtiğimiz ocak ayında Atlassian tarafından satın alınan popüler proje yönetim araçlarından Trello, kuruluşu üzerinden 6 yıl geçtikten sonra masaüstü uygulamasını yayına almayı başardı. Mac uygulamasını bugün duyuran Trello, yarın Windows uygulamasını duyurmayı planlıyor.

Devamını Oku 2 Aralık 2017

Android O’nun resmi ismi açıklandı: Android Oreo

Google, Android’in yeni sürümü ile ilgili beklenen duyuruyu resmen yaptı. Android O olarak bilinen Android’in yeni sürümünün resmi adı, beklendiği gibi Android Oreo olarak duyuruldu.

Devamını Oku 18 Kasım 2017
×

Sipariş vermek istediğiniz hizmet ve paket içeriğini seçerek formu doldurun, biz size dönelim !