GRAFİK TASARIM

GRAFİK TASARIM HİZMET PAKETLERİMİZ

XCodeCompany olarak Grafik Tasarım konusunda kurumsal kimlik, logo, afiş, broşür, kartvizit gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kurumsal kimlik ve diğer tasarım çalışmalarıyla ilgili olarak aşağıda yer alan hizmet paketlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunların yanı sıra ekstra bir hizmet almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

Grafik Tasarım Paketlerimiz Arasından

DİLEDİĞİNİZİ SEÇİN

Starter

700 TL İndirim 900 TL SİPARİŞ VER
Çok Satan

Business

900 TL İndirim 1250 TL SİPARİŞ VER

PREMİUM

1500 TL İndirim 1750 TL SİPARİŞ VER
Logo Tasarımı
Kartvizit Tasarımı
Fatura Tasarımı
Tahsilat Makbuzu Tasarımı
Firma Kaşesi
Cepli Dosya Tasarımı
CD Zarfı Tasarımı
Antetli Kağıt
Antetli Zarf
Bardak Altlığı Tasarımı
Takvim Tasarımı
İrsaliye Tasarımı
Sipariş Formu Tasarımı
İnsert Tasarımı
Sticker Tasarımı
E-mail ve Bülten Tasarımı
Html+Psd E-mail İmza Tasarımı
Realistic Logo Efekt Çalışması
Broşür Tasarımı
Banner Tasarım
Afiş Tasarım
700 TL İndirim 900 TL SİPARİŞ VER
900 TL İndirim 1250 TL SİPARİŞ VER
1500 TL İndirim 1750 TL SİPARİŞ VER

NEDEN GRAFİK TASARIM ?

Prestijinizi
Arttırın
Dikkat
Çekin
Marka Kalitenizi
Arttırın
Markanızı Daha
İyi Tanıtın
Sosyal Medya’da
Takip Edilin

MÜŞTERİ YORUMLARI

GRAFİK TASARIM HAKKINDA

GRAFİK TASARIM NEDİR ?

Grafik Tasarım, görsel öğeler ile yazıyı kullanarak izleyici etkilemek ve belli bir mesajı belli bir kitleye iletmek amacı ile oluşturulmuş her türlü tasarımı kapsayan bir tasarım dalıdır. Grafik tasarım, görsel bir iletişim sanatıdır. Görsel unsurlar kenar çizgileri ile aynı yönde yerleştirildiklerinde düzenli ve durağan, karşıt yönde yerleştirildiklerinde dinamik ve enerjik bir yapı oluştururlar.

KURUMSAL KİMLİK NEDİR ?

Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir. Bir başka deyişle kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyada görünen yüzüdür. Kurumsal kimlikler firmalarda ortaya çıkabilecek olan kimlik kargaşasını yok eder. Aynı zamanda iyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar. Ayrıca, etkili ve akılda kalıcı şekilde oluşturulmuş bu kimlikler firmalar tarafından da özümsendiğinde, müşterilerin gözünde firmalara olan güveni artırarak, firmaların akıllarda daha çok yer etmesine olanak sağlar.

KURUMSAL KİMLİK'TE NELERE DİKKAT ETMELİ ?

Firmalar kimliğin tasarımına çok özen göstermeli hatta bunun için alanlarında uzman profesyonellerle çalışmalıdırlar. Çünkü bu kimlikler bir nevi kurumun imzası görevini göreceklerdir ve bir kez kullanılmaya başlandıktan ve insanlar oluşturulan bu kimlikle firmaları kafalarında bağdaştırdıktan sonra, firmalar için tekrar bir kimlik oluşturmak çok zor ve zahmetli bir süreç olacaktır.

‘KURUMSAL KİMLİK’ KAVRAMI NELERİ KAPSAR?

Kurumsal kimliğin birçok ögesi vardır. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse eğer; firmanın ürettiği ürünler ve bu ürünlerin ambalajları, bina, ofis ya da şantiye alanları gibi firmaların içinde yer aldıkları çevre, firmalara ait tabelalar ve diğer çeşitli yönlendirme araçları, firmalar tarafından düzenlenen sergiler, fuayeler, fuarlar, firmaların kurum içinde ve dışında kullandıkları antetli kağıtlar, zarflar, dosyalar, firma elemanlarına ait kartvizitler, bunların yanı sıra firma adına kesilmiş faturalar ve irsaliyelerle tahsilat mektupları, firmaların verdiği sertifikalar, firmalar tarafından çıkarılan kurumsal yayınlar ve raporlar, firmalara ait kataloglar, reklamlar veya broşürler, ayrıca firmaların eğer var ise bayrakları ya da ajanda, takvim, bloknot gibi promosyon ürünleri firmanın kurumsal kimliğini oluşturan bazı ögeleridir.

×

Sipariş vermek istediğiniz hizmet ve paket içeriğini seçerek formu doldurun, biz size dönelim !