Web Analizi
Web Analizi

Web Analizi konusunda bilgi birikimi yüksek Rakip Analizi , Pazar Analizi konularında tecrübeli ve her zaman doğru yolu siz müşterilerimize sunan bir firmayız

SEO Optimizaston
SEO Optimizaston

Arama Motoru Algoritmalarını yakından yakip eden Etik SEO yöntemleri ile kalıcı etkiler sağlayan İç SEO ve Dış SEO konusunda uzman bir kadroya sahip yenilikçi bir firmayız.

Dijital Pazarlama
Dijital Pazarlama

Sürekli gelişmeye devam eden bu dünyada kendimizi ve müşterilerimizi bu gelişime adapte eden, marka bilinirliliğinizi arttırmak için sürekli çalışan bir firmayız.

XCodeCompany 2016 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Türkiye’de faaliyet gösteren tüm firmaların web tasarımlarını ve internet reklam hizmetlerini kurmak ve geliştirmek amacıyla hizmet vermeye başladık.

Bugüne kadar binlerce firmaya web tasarımı, hosting, domain, web programlama, arama motoru optimizasyonu (seo), sunucu barındırma, google adwords, marka tescili, e-ticaret sitesi, yazılım geliştirme, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, afiş tasarımı, katalog ve dergi tasarımı, micro web tasarımı ve sosyal medya danışmanlık konularında hizmet vermiş bulunmaktayız. Her geçen gün hızla gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek iş ortaklığı yaptığımız tüm firmaların bu teknolojiden geri kalmamalarını sağlayıp bulundukları sektörde fark yaratarak bir adım öne taşımayı başardık. Hizmet ve başarılarımız ile bugün binlerce web tasarımı yapan rakiplerimizi geride bırakarak ve farkımızı ortaya koyarak sektördeki saygınlığımızı koruduk.

Her Geçen Gün Gelişiyor ve Geliştiriyoruz !

Hizmet verdiğimiz binlerce kurumsal müşterilerimiz ile daha da büyüyor ve müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz.

XCodeCompany çalışmakta olduğumuz şirketlerin web tasarımlarını, kurumsal kimlik tasarımı ve geliştirmelerini, internet reklam çalışmalarını ve birçok hizmeti kendi profesyonel kadromuz ve ekibimizle sağlamaktayız. Kurulduğumuz yıldan bugüne dek bizimle birlikte çalışan siz değerli iş ortaklarımızın bize olan güvenine ve bağlılığına yön ver vermek, kendileri için hızlı ve sağlam çözüm ortağı olmak, sunduğumuz her bir hizmetlerimiz için en iyisi olmak yolunda hızla kendimizi geliştirmekteyiz. XCodeCompany uzun yıllar birlikte çalıştığımız ve konularında profesyonel olan ekibimizle firmaların sadece web tasarım ihtiyaçlarını gidermekle kalmıyor, hassasiyetle üstünde durdukları tüm konularda bizden beklentilerini fazlasıyla karşılıyor ve çözüm yolları üretiyoruz.

Bizimle İletişime Geç !

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için veya herhangi bir konuda danışmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Hemen Ara Mesaj Gönder