HAKKIMIZDA

XCodeCompany ile SEO, web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret, video prodüksüyon ve 3D modelleme gibi bilişim sektörüne dair birçok alanda hizmetin en kalitelisine ulaşabilirsiniz. Web tasarım ve e- ticaret alanında profesyonel çalışmalar, seo alanında rakip firmalarınıza göre hatrı sayılır yükselişler, video prodüksüyon ve grafik tasarım alanlarında kalite farkınızı ortaya koyan çalışmalar elde edebilirsiniz.

250+ Tamamlanan Proje
300+ Memnun Müşteri
Yenilik

Hakkımızda

mac icon  
Size Değer Katan Hizmetler

XCodeCompany olarak dijital platformlar üzerinde sizin ve firmanızın her türlü ihtiyacını uzman ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla karşılamak üzere hizmet vermekteyiz.


Bugüne kadar birçok firmaya web tasarımı, hosting, domain, web programlama, arama motoru optimizasyonu (seo), sunucu barındırma, google adwords, marka tescili, e-ticaret sitesi, yazılım geliştirme, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, afiş tasarımı, katalog ve dergi tasarımı, micro web tasarımı ve sosyal medya danışmanlık konularında hizmet vermiş bulunmaktayız. Her geçen gün hızla gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek iş ortaklığı yaptığımız tüm firmaların bu teknolojiden geri kalmamalarını sağlayıp bulundukları sektörde fark yaratarak bir adım öne çıkmalarını sağlamak en büyük hedefimizdir.
mac icon  
XCodeCompany Vizyonu

Hizmet verdiğimiz kurumsal firmalar ile daha da büyüyor ve müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün geliştiriyoruz.


Sizin ihtiyaçlarınızı kendi fikri ve tecrübesiyle birleştirerek ortaya en iyi hizmetini koymayı amaçlayan XCodeCompany daima gelişmeye önem veren vizyonu ile hizmetine emin adımlarla devam etmektedir. Başta Türkiye olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya, Dubai, Fransa, İsviçre, Arnavutluk, Polonya gibi çok sayıda dış ülke ile; web tasarım ve yazılım geliştirme, mobil uygulama, kurumsal kimlik ve özel projelerde çalışmaktayız. Kurulduğu günden bu yana sayısız projeye imza atan XCodeCompany en iyi referansın memnun müşterileri olduğu düşüncesiyle çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Neden XCodeCompany ?

×

Sipariş vermek istediğiniz hizmet ve paket içeriğini seçerek formu doldurun, biz size dönelim !