Teknik destek hizmetleri, fatura tarihinden itibaren 1 yıl süresince on-line ve telefon aracılığı ile ücretsiz verilmektedir. Yazılımlar hakkındaki her türlü sorunlarınızı [email protected] adresine e-mail yazarak gün içinde çözümlü yanıtını alabilirsiniz. Dilerseniz telefon (+90 552 659 65 66) ile de sorunlarınızı iletebilirsiniz. Teknik destek hizmet süreniz dolduktan sonra destek paketlerinden birini satın alarak hizmet almayı sürdürebilirsiniz. Yazılım teknik destek hizmeti ücretlendirilmesi lisans fiyatlarına göre değişmektedir. 

XCodeCompany 2016 yılından bu yana yazılım geliştiren ve pazarlayan ticari bir işletmedir. Bugüne dek farklı sektörlerde faaliyet gösteren yüzlerce kurumsal firmaya uygulama geliştirmiştir.2016 itibariyle yazılımlarımızı kullanan firma sayısı 120′ nin üzerindedir. Bu firmalar arasında 4 farklı ülkeden kullanıcılarımız bulunmaktadır.

Yazılımlarımız için bir çok mobil cihaz üzerinde geliştirilmiş uygulamalar mevcuttur. Yapılacak geliştirmeler müşteri taleplerine göre değerlendirilerek özel çalışma kapsamında projelendirilir.

Yazılım uygulamaları öncesinde mevcut donanım yapınız incelendikten sonra firmanız için seçilen konfigürasyon doğrultusunda, gerekli tavsiye ve öneriler teknik kadromuz tarafından verilmektedir.

XCodeCompany üretici firma olduğundan her türlü entegrasyon çalışması ayrıca projelendirilerek yapılmaktadır. Entegrasyon çalışmalarımızı ağırlıklı olarak Logo, Link, Netsis ve SAP uygulamaları üzerinde gerçekleştirmekteyiz.

XCodeCompany bünyesinde geliştirilen yazılımlarımız paket yazılımlar olmakla beraber, uygulanan projenin niteliğine göre firmanın ihtiyaçları doğrultusunda özel çalışmalarında yapılabildiği yazılımlardır. XCodeCompany geliştirdiği yazılımlar üzerinde değer katabilecek olan tüm geliştirme taleplerini Yazılım geliştirme havuzuna alarak planlanan güncellemelerin içinde yer verir. Bunun dışında firmalar için çok spesifik fakat olmazsa olmaz niteliğindeki geliştirme taleplerine de özel proje kapsamında cevap vermektedir.

Mevcutta kullanmakta olduğunuz yazılımların yada excel formatında bulunan ve XCode Company bünyesindeki yazılımların veritabanlarında ki alanlarla eşleşen verilerinizin aktarımları, uygulama projelerinde kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetleri kapsamında yapılmaktadır. Bunun için özel uygulamalar yapılabileceği gibi, yazılımların aktarım modülleri sayesinde de hızlı bir şekilde gerekli aktarımlar yapılarak, size özel veritabanı ile yazılım üzerinde hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanız için gerekli olan altyapı hazırlanır.

XCodeCompany olarak çözümlerimizin sizler için doğru çözümler olarak uygulanması bizler için son derece önemli. Yazılım satış ve uygulamalarından önce sizlere her türlü tanıtım, broşür, demo, online canlı demo gibi hizmetlerimizi sınırsız olarak sunmakta olduğumuzdan, çözümlerin ve uygulamanın iadesi mümkün değildir.

Bizimle İletişime Geç !

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için veya herhangi bir konuda danışmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Hemen Ara Mesaj Gönder