XCODECOMPANY - SEO Web Tasarım Grafik Tasarım Sosyal Medya E Ticaret Hizmetleri

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular

 • Teknik Destek Hizmetleri nasıl veriliyor?Open or Close

  Teknik destek hizmetleri, fatura tarihinden itibaren 1 yıl süresince on-line ve telefon aracılığı ile ücretsiz verilmektedir. Yazılımlar hakkındaki her türlü sorunlarınızı info@xcodecompany.com adresine e-mail yazarak gün içinde çözümlü yanıtını alabilirsiniz. Dilerseniz telefon (+90 850 885 13 35 ) ile de sorunlarınızı iletebilirsiniz. Teknik destek hizmet süreniz dolduktan sonra destek paketlerinden birini satın alarak hizmet almayı sürdürebilirsiniz. Yazılım teknik destek hizmeti ücretlendirilmesi lisans fiyatlarına göre değişmektedir. Herhangi bir uzak masaüstü uygulaması ile internete bağlı olduğunuz sürece, teknik destek yetkililerimizden hızlı bir şekilde istediğiniz an yardım alabilirsiniz.

 • Programların kurulumu için nasıl bir donanım gerekiyor ?Open or Close

  Yazılım uygulamaları öncesinde mevcut donanım yapınız incelendikten sonra firmanız için seçilen konfigürasyon doğrultusunda, gerekli tavsiye ve öneriler teknik kadromuz tarafından verilmektedir.

 • Şirketimizde kullanılan farklı uygulamalarla Entegrasyon yapıyor musunuz ?Open or Close

  XCodeCompany üretici firma olduğundan her türlü entegrasyon çalışması ayrıca projelendirilerek yapılmaktadır. Entegrasyon çalışmalarımızı ağırlıklı olarak Logo, Link, Netsis ve SAP uygulamaları üzerinde gerçekleştirmekteyiz.

 • Yazılımlarda bize özel geliştirmeler yapılabilir mi ?Open or Close

  XCodeCompany bünyesinde geliştirilen yazılımlarımız paket yazılımlar olmakla beraber, uygulanan projenin niteliğine göre firmanın ihtiyaçları doğrultusunda özel çalışmalarında yapılabildiği yazılımlardır. Orjin yazılım geliştirdiği yazılımlar üzerinde değer katabilecek olan tüm geliştirme taleplerini Yazılım geliştirme havuzuna alarak planlanan güncellemelerin içinde yer verir. Bunun dışında firmalar için çok spesifik fakat olmazsa olmaz niteliğindeki geliştirme taleplerine de özel proje kapsamında cevap vermektedir.

 • Var olan veriler yazılımlara aktarılabilir mi ?Open or Close

  Mevcutta kullanmakta olduğunuz yazılımların yada excel formatında bulunan ve Orjin Yazılım bünyesindeki yazılımların veritabanlarında ki alanlarla eşleşen verilerinizin aktarımları, uygulama projelerinde kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetleri kapsamında yapılmaktadır. Bunun için özel uygulamalar yapılabileceği gibi, yazılımların aktarım modülleri sayesinde de hızlı bir şekilde gerekli aktarımlar yapılarak, size özel veritabanı ile yazılım üzerinde hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanız için gerekli olan altyapı hazırlanır.

 • Satın alınan ürünlerin iadesi mümkün mü ?Open or Close

  XCodeCompany olarak çözümlerimizin sizler için doğru çözümler olarak uygulanması bizler için son derece önemli. Yazılım satış ve uygulamalarından önce sizlere her türlü tanıtım, broşür, demo, online canlı demo gibi hizmetlerimizi sınırsız olarak sunmakta olduğumuzdan, çözümlerin ve uygulamanın iadesi mümkün değildir.

 • Yazılımlarınızı kullanan kaç firma var ?Open or Close

  XCodeCompany 2015 yılından bu yana yazılım geliştiren ve pazarlayan ticari bir işletmedir. Bugüne dek farklı sektörlerde faaliyet gösteren yüzlerce kurumsal firmaya uygulama geliştirmiştir. Ağustos 2017 itibariyle yazılımlarımızı kullanan firma sayısı 150′ nin üzerindedir. Bu firmalar arasında 4 farklı ülkeden kullanıcılarımız bulunmaktadır.

 • Yazılımlarınız için mobil uygulamalar var mı ?Open or Close

  Yazılımlarımız için bir çok mobil cihaz üzerinde geliştirilmiş uygulamalar mevcuttur. Yapılacak geliştirmeler müşteri taleplerine göre değerlendirilerek özel çalışma kapsamında projelendirilir.×

Sipariş vermek istediğiniz hizmet ve paket içeriğini seçerek formu doldurun, biz size dönelim !